Miesięczne czesne wynosi 500 zł i obejmuje:

- realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego w oparciu o wybrany przez nauczyciela danej grupy pakiet edukacyjny;

- wyposażenie dzieci w niezbędne materiały plastyczne i pomoce dydaktyczne;

- udział dziecka we wszystkich organizowanych w przedszkolu zajęciach dodatkowych, jak również teatrzykach, koncertach, zabawach, uroczystościach, oraz zajęciach eksperymentalnych;

- dostęp do specjalistów z zakresu wczesnego wspomagania rozwoju dziecka: logopeda, psycholog, fizjoterapeuta;

- całodzienne wyżywienie dziecka: śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek.

Za rodzeństwo rodzice opłacają obniżone czesne w wysokości 400 zł miesięcznie za każde dziecko.

W okresie adaptacyjnym rodzice mogą skorzystać z rozliczenia godzinowego. Okres adaptacyjny nie może przekraczać 2 miesięcy, a koszt pobytu dziecka w przedszkolu uzależniony jest od ilości godzin wykorzystanych w danym miesiącu. Koszt godzinny wynosi 6 zł.

Zwrotów za nieobecność dziecka w przedszkolu nie prowadzi się. Wynika to z faktu bardzo niskiej kwoty czesnego obejmującej całodzienne wyżywienie oraz organizowanie zajęć dodatkowych i wydarzeń kulturalnych dla wszystkich dzieci.

Płatności można dokonywać zarówno gotówką w siedzibie przedszkola, bądź przelewem na konto bankowe:

Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Przedszkolaka"

Ul. M. Boguckiego 52 A

IdeaBank: 07 1950 0001 2006 0128 3097 0002

Tytułem: Imię i Nazwisko dziecka, czesne za miesiąc.....

Termin płatności: Do 10-tego każdego miesiąca z góry.