Misja Przedszkola Niepublicznego "Wyspa Przedszkolaka" w Gdańsku

Jesteśmy Przedszkolem Niepublicznym "Wyspa Przedszkolaka" w Gdańsku - Świbnie.

Przedszkole zostało założone we wrześniu 2012 roku.

Co roku wizja naszego przedszkola zmienia się wraz z potrzebami i oczekiwaniami zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Rodzice stanowią ważną część naszej przedszkolnej społeczności. Dzięki zaangażowaniu rodziców w codzienne życie naszej placówki, systematycznie podwyższamy jakość świadczonych na rzecz dzieci usług oraz zapewniamy wspaniałe warunki do ich rozwoju.

W naszym przedszkolu wszystkie dzieci są równe, bez względu na status społeczny, finansowy, religijność czy posiadane niepełnosprawności. Dbamy o integrację wszystkich dzieci zapewniając im szanse osiągnięcia pełnego i harmonijnego rozwoju.

Wartości, jakimi się kierujemy to: radość z osiągania sukcesu, umiejętność współdziałania, wzajemne poszanowanie, w tym uwzględnianie niepowtarzalności każdego z wychowanków oraz uwzględnianie indywidualnych predyspozycji, umiejętności i uzdolnień dzieci.

Nasz zespół wyróżnia potrzeba ciągłego doskonalenia się, konsekwencja w dążeniu do celu, umiejętność współpracy w zespole nauczycieli, dbanie o pozytywne relacje z rodzicami, zaangażowanie w życie przedszkola, radość z pracy z dziećmi.